Volkswagen Passat jak sprawdzić czy był bity

Volkswagen Passat jak sprawdzić czy był bity

Volkswagen Passat od lat zajmuje czołowe miejsce w rankingu na najchętniej i najczęściej poszukiwane auto do sprowadzenia z Niemiec.

Samochody używane z Niemiec to w blisko jednej piątej właśnie Volkswageny Passaty.

Volkswagen Passat IV zajmuje tutaj kluczową pozycje z uwagi na jego wiek a co za ty,m idzie relatywnie przystępną cenę zakupu jeśli chodzi o samochody z drugiej ręki.

W Polsce zwłaszcza Volkswagen Passat Kombi cieszy się niesłabnącą popularnością. Volkswagen Passat Kombi jest bowiem bardzo pożądanym samochodem nie tylko jako samochód rodzinny, ale również samochód do prowadzenia małej działalności gospodarczej, czy też jako taksówka.

Jeśli chodzi o trwałość Passatów to opinie są podzielone. Jedno jest pewne Volskwagen Passat Kombi wystawiony na aukcję lub zabrany na giełdę samochodową długo na niej nie stoi. Uważany jest bowiem za auto lekko luksusowe, przestronne, niezawodne, o ponadczasowym wyglądzie, a w dodatku za samochód niezwykle solidny bo niemiecki. To wszystko sprawia, że Volkswagen Passat to samochód, który kupując nie musimy obawiać się że nie sprzedamy. Volkswageny Passaty zwłaszcza w wersji Kombi znajdują nabywców w każdym przedziale zarówno wiekowym jak i cenowym.

Volkswagen Passat IV trafił na rynki motoryzacyjne w roku 1996 i rzucił na kolana designem i solidnością. Właściwie to o dzisiaj pojazd ten prezentuje się elegancko i solidnie. W 1997 roku powstała wersja kombi Passata IV. Volkswagen Passat czwartej generacji odznacza się dokładnym wykonaniem, świetnie spasowanymi elementami nadwozia oraz bardzo dobrze zabezpieczonymi przed korozję elementami nadwozia.

Zabezpieczenie antykorozyjne Passata czwórki to dobry punkt zaczepienia dla kupujących samochody używane Volkswagen Passat Kombi, gdyż można przyjąć że jakakolwiek rdza lub jej zaczątki świadczą o uszkodzeniach i pokolizyjnej przeszłości samochodu. To najprostszy sposób sprawdzenia czy Volkswagen Passat, którego zamierzamy kupić nie był bity.