Cenowy szał!

Z końcem roku sklepy i salony zachęcają do kupna towarów w super promocjach, w cenie znacznie niższej, niż przez całą część roku. Wielu na taką właśnie okazję czeka cały rok by można było zaszaleć na zakupach. Sporo osób z końcem roku decyduje się też na kupno auta. Na co zwracać uwagę w takich promocjach.

 

Pierwszą zasadą, którą warto się…

Pierwszą zasadą, którą warto się kierować decydując się na zakupy z promocji, to ustalenie jakości towaru. Czy faktycznie jest wart ceny, nawet tej obniżonej. Wiele sklepów krótko przed promocją stosuje stary chwyt polegający na podwyższeniu ceny. Za kilka dni jest ona obniżana i kusi metką:” – 50%”. W rzeczywistości płacimy za towar po stałej cenie lub jeszcze droższy. Jeśli więc zależy nam na kupnie konkretnej rzeczy, warto obserwować i porównywać jej cenę jakiś czas przed kupnem. Sporo salonów samochodowych zaprasza też do zakupu auta jeszcze przed nowym rokiem. Dlaczego. Na przykład chcąc w grudniu kupić w salonie samochody volvo z rocznika 2013, w dokumentach widnieć będzie rocznik ich produkcji.

Galeria

volvoFoto: www.autowizja.pl

volvoFoto: www.autogaleria.pl

Kupując te same samochody volvo już w styczniu, czyli najwyżej miesiąc potem, auto będzie formalnie o rok starsze. Jest to istotne, jeśli za jakiś czas ktoś będzie chciał sprzedać kupione samochody volvo, motocykle, skutery czy inne rejestrowane pojazdy. Promocje są jednak świetną okazją dla właścicieli sklepów, którzy w ten sposób mogą pozbyć się zalegającego towaru i sporo przy tym zarobić. Więc do boju. Łapmy okazje, byle z głową. Szkoda zacząć nowy rok z pustym portfelem i debetem na koncie!.