Topowa wersja Skody Octavii

Topowa wersja Skody Octavii

Choć przywykło się traktować Skodę Octavię jako samochód rodzinny z wyższej półki. To jednak producent wypuszczając na rynek wersję L&K chce przełamać ten stereotyp. Dzięki temu specjalnemu modelowi auto zyskuje szlif jednego z najbardziej ekskluzywny w swojej kategorii. Nazwa L & K nie jest przypadkowa, wprost przeciwnie odnosi się do najgłębszych tradycji Skody.

skoda octavia l&kFoto: auta5p.eu

Jest to bowiem skrót od nazwisk…

Jest to bowiem skrót od nazwisk Laurina i Klementa, legendarnych konstruktorów rowerów, którzy swoimi pomysłami i zapałem do pracy zdołali wnieść znakomity wkład w rozwój marki Skoda. Co prawda wygląd zewnętrzny Skody Octavii L&K nie różni się zbytnio od standardowego, to jednak wnikliwe oko obserwatora dostrzeże oryginalne obręcze kół z emblematem Laurin & Klement.

Cały czar auto ujawnia dopiero w swoim wnętrzu. W środku użytkownicy zastaną bogate wyposażenie, które podkreślą jak nic fotele obite skórą, które na dodatek sa podgrzewane. Jeśli komuś zrobi się za gorąco od tego przepychu, może bez problemu ochłodzić się klimatyzacją dwustrefową. Miłośnikom muzyki Skoda Octavia L&K oddaje do użytku niezwykle funkcjonalne radio ze zmieniarką płyt CD.

skoda octavia l&kFoto: www.jaipurcarrental.net

To, co z pewnością spodoba się zarówno kierowcy i pasażerom tego auta, to dużo przestrzeni wokół siedzenia pozwalającej na zajęcie swobodnej pozycji nóg i pleców podczas jazdy. Z kolei osoby kierujące tym pojazdem od razu zauważają jak funkcjonalna i ergonomiczna jest deska rozdzielcza w tym modelu. Gdybyśmy wciąż mieli wątpliwości w jakim modelu siedzimy wystarczy spojrzeć na listwy przypodłogowe z logiem L&K.