Skoda Superb i jej wygląd

Skoda Superb i jej wygląd

Zbudowana w zupełności od zera najnowsza odsłona flagowego modelu Skody już teraz ukazała się właśnie naszym oczom. Jej testy były przeprowadzane między innymi na południu Europy. Z dodatkowym i prezentującym nowy styl marki, ekspresowym designem, zmienionymi proporcjami oraz mnóstwem przestrzeni i innowacyjną technologią wygląda wyśmienicie. Pokazuje imponującą jakość wykonania, dlatego też Superb przesunął się w jeszcze wyższy region klasy średniej.

superb 2015Foto: www.speedheads.de

Trzecia generacja Skody Superb wyróżnia się…

Trzecia generacja Skody Superb wyróżnia się funkcjonalnością, która została zamknięta w atrakcyjnej formie. Przestronność kabiny oraz pojemność bagażnika zostały po raz kolejny zwiększone, wyznaczając nowy standard tego segmentu. Wykorzystując zaawansowaną technologicznie koncepcję MQB, jest jednym z największych osiągnięć konstrukcyjnych grupy Volkswagen. Nowy model Skody wprowadza do swojego segmentu zalety, które zostały zarezerwowane dotychczas tylko dla samochodów klasy wyższej. Już cała generacja modelu Superb to całkowicie nowy poziom pod względem komfortu, systemów rozrywki oraz synchronizacjami z urządzeniami przenośnymi.

superb 2015Foto: reviewsnewcar.com

Mamy też pełną synchronizację z bezpieczeństwem, ekologią, osiągami i niskimi kosztami eksploatacji. Nowa Skoda Superb 2015 to jest najlepsza Skoda, jaka kiedykolwiek została zbudowana. Najnowsza generacja modelu flagowego odpowie zdecydowanie na wszelkie potrzeby nowych grup Klientów z sektora biznesowego jak i prywatnego. Niezwykle liczne zalety nowej odsłony modelu Superb podkreślają cenione wartości marki.