Samochody sprowadzane z Niemiec

Samochody sprowadzane z Niemiec

Najczęściej sprowadzanymi samochodami są oczywiście samochody z Niemiec. Decyduje o tym przede wszystkim odległość oraz duży wybór, bowiem niemiecki rynek samochodów używanych  jest bardzo szeroki jeśli chodzi o samochody używane.

Odległość gra podwójną rolę jeśli chodzi o sprowadzanie samochodów. Po pierwsze wygoda, bo już w kilka godzin możemy być w kraju korzystnie cenowo samochodów używanych, a po drugie nieduża odległość to również mniejsze koszty transportu a co za tym idzie niższa cena ostateczna samochodu używanego co w przypadku starszych aut ma niebagatelne znaczenie.

Aby jednak sprowadzić dobry samochód używany w korzystnej cenie trzeba wiedzieć jak to zrobić i jak się do operacji sprowadzania samochodu z Niemiec zabrać.

Przed wyjazdem po samochód do Niemiec należy prześledzić kilka portali ogłoszeniowych niemieckich, w których wstępnie zorientujemy się w tamtejszych cenach i znajdziemy jakieś oferty korzystne dla nas, samochody używane, które szukamy. Niektóre zwłaszcza te bardziej interesujące oferty szybko znikają i dlatego trzeba mieć przygotowanych co najmniej kilka, aby potem na miejscu zająć się już tylko weryfikacją ofert i oglądaniem samochodów używanych a nie dopiero szukaniem ciekawych okazów.

Przy wyszukiwaniu ofert uważajmy na niespotykane okazje, których rezerwacja najczęściej wiąże się z koniecznością wysłania zaliczki. Taki wymóg to praktycznie we wszystkich przypadkach próba naciągnięcia łatwowiernego klienta i wyłudzenia gotówki. Po przyjeździe na miejsce zazwyczaj okazuje się, że nie ma ani samochodu ani pieniędzy ani sprzedającego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *