Toyota Auris zmienia wygląd

Toyota Auris zmienia wygląd

Toyota Auris mimo iż na rynku jest dopiero od trzech lat, to już zmieniła swój wygląd. Na razie to tylko lifting Aurisa, jednakże wydaje się, że bardzo korzystny.

Zmiana wyglądu Toyoty Auris poszła jakby w kierunku Avensisa oraz Verso. Zmieniona została tylna klapa, atrapa chłodnicy oraz zderzaki. Auris od teraz jest malowany w szerszej gamie kolorystycznej, do oferty dodano bowiem czerwony i niebieski lakier, który sprawia, że auta wyglądają trochę weselej, co w przypadku samochodów miejskich jest chyba dobrym trendem.

Jeśli chodzi o wnętrze, to została zmieniona kierownica i nieznacznie niektóre elementy kokpitu.

Największym chyba dodatnim efektem liftingu Aurisa jest wyciszenie kabiny, które wydaje się być perfekcyjnym i spełniać wszelkie normy stawiane autom w wyższej klasie. Silniki benzynowe nawet przy wysokich prędkościach są wewnątrz Aurisa po prostu niesłyszalne. Obrotomierz w takim aucie to konieczność pozwalająca zorientować się czy silnik w ogóle pracuje.

Za kilka miesięcy Toyota planuje wypuścić do sprzedaży Aurisa w wersji hybrydowej. Na razie jednostki napędowe zapewniają dobre osiągi, wysoką dynamikę jazdy oraz niskie zużycie paliwa jak na Japończyka przystało. Cena Aurisa to ok. sześćdziesiąt tysięcy złotych.