Volskwagen Passat IV Kombi

Volskwagen Passat IV Kombi

Volskwagen Passat IV Kombi – 1997 rok

Volkswagen Passat od lat zajmuje czołowe miejsce w rankingu na najchętniej i najczęściej poszukiwane auto do sprowadzenia. Samochody uzywane z Niemiec to w blisko jednej piątej Volkswageny Passaty.

W Polsce zwłaszczaVolkswagen Passat Kombi cieszy się niesłabnąca popularnością. Volkswagen Passat Kombi jest bowiem bardzo pożądanym samochodem jako samochód rodzinny.

Jeśli chodzi o trwałość Passatów to opinie są podzielone. Jedno jest pewne Volskwagen Passat Kombi wystawiony na aukcję lub zabrany na giełdę samochodową długo na niej nie stoi. Uważany jest za auto lekko luksusowe, przestronne, niezawodne, o ponadczasowym wyglądzie, a w dodatku za samochód solidny bo niemiecki. To wszystko sprawia, że Volkswagen Passat to samochód, który kupując nie musimy obawiać się że nie sprzedamy. Volkswageny Passaty zwłaszcza w wersji Kombi znajdują nabywca w każdym przedziale zarówno wiekowym jak i cenowym.

Volkswagen Passat IV trafił na rynki w roku 1996 i rzucił na kolana designem. Właściwie do dzisiaj prezentuje się elegancko i solidnie. W 1997 roku powstała wersja kombi Passata IV. Volkswagen Passat czwartej generacji odznacza się dokładnym wykonaniem, świetnie spasowanymi elementami nadwozia oraz bardzo dobrze zabezpieczonymi przed korozję elementami nadwozia.