Kredyt na samochód

Kredyt na samochód

Kiedy zdałem na prawo jazdy i wydano mi dokument, byłem pewien, że cały świat stoi ku mnie otworem. Czułem się wolny. Czułem, że mogę wszystko. Rzecz jasna uniesienie to minęło bardzo szybko, bo z chwilą zakupu pierwszego samochodu, na które bardzo długo zbierałem. Chciałem kupić coś droższego, jednak wcześniejsza sytuacja finansowa nie pozwalała mi na to.

volkswagen bank polskaFoto: www.v10.pl

Oczywiście, starałem się w jakiś sposób załatwić…

Oczywiście, starałem się w jakiś sposób załatwić pieniądze na zakup lepszego samochodu, ale wtedy nie było to takie proste i nikt raczej nie dawał pieniędzy na ładny uśmiech. Czasy się zmieniły, a ja wydoroślałem. W końcu jednak mogę pozwolić sobie na zakup wymarzonego samochodu – z małą pomocą. Jeszcze nigdy wcześniej nie było tak łatwo uzyskać kredytu samochodowego. Teraz wystarczy mała zaliczka – zwiększają się nasze szanse na pozyskanie finansowania – kilka podpisów, krótkie oczekiwanie i po chwili zostają wydane nam kluczyki do wozu – nowego wozu. Osobiście, nigdy nie byłem za korzystaniem z kredytów bankowych, ale teraz była idealna ku temu okazja.

volkswagen bank polskaFoto: www.thecity.com.pl

Stopy procentowe są najniższe w historii naszego…

Stopy procentowe są najniższe w historii naszego kraju, to i oprocentowanie należy do najmniejszych. Grzechem byłoby z tego nie skorzystać, prawda. Skorzystałem z oferty salonu oferującego kredyty Volkswagen Bank Polska. Nie wiem czy załatwianie formalności trwało więcej jak 10 minut, ale jestem pewien, że już po 15 minutach oczekiwania stałem się szczęśliwym nabywcą niemieckiego samochodu sportowego. Nie boję się rat. Kredyt wziąłem na 80 miesięcy, więc i raty płacę małe.