Najpopularniejsze modele Skody

Najpopularniejsze modele Skody

Skoda to dość popularna marka. Na samochody tego producenta decydują się różni użytkownicy. Jedni wybierają pojemniejsze auta inni zaś wolą małe samochody, jak np. Skoda Citigo. A dwa kluczowe modele Skody – Octavia i Fabia są na rynku już od wielu lat.

Jakie jeszcze są najpopularniejsze modele…

Jakie jeszcze są najpopularniejsze modele Skody. Oto one. Wśród kompaktowych sedanów są w propozycji dwa modele Skody. Pierwszym z nich jest Rapid, który bazuje na platformie Golfa V. Zaś drugim jest nowa Octavia, która podoba się bardziej wymagającym klientom. Podobnie jak większość nowych aut koncernu VW – w tym nowa Octavia opiera się na platformie MQB. To dość innowacyjne rozwiązanie. Pozostałe parametry w nowej Skodzie Octavii( np. rozstaw kół, rozstaw osi, czy pozycję kierowcy )da się dowolnie zmienić. Inne modele Skody to także Roomster oraz Yeti.

modele skodyFoto: media.autopassione.ro

modele skodyFoto: i.wp.pl

Ten pierwszy model – zamiast osobliwego designu…

modele skodyFoto: ocdn.eu

Ten pierwszy model – zamiast osobliwego designu o wysokim dachu i gigantycznym oknie. Z kolei Yeti – oprócz pudełkowatego kształtu ma również wysoko umieszczone halogeny w zderzaku. A zdecydowanie niższa masa auta pozwoli spalić znacznie mniej paliwa. Wśród silników są trzy benzynowe jednostki, czyli – 1. 2 TSI( 100 KM ), 1. 4 TSI( 140 KM ), 2. 0 TSI( 211 KM ), a ponadto oraz dwa diesle – 2. 0 TDI( 150 KM )i 2. 0 TDI( 197 KM ). Ale to nie wszystkie modele jakie prezentuje Skoda. Warto się z nimi zapoznać i wybrać ten, który zaspokoi potrzeby każdego użytkownika.